חוגי בוקר

אבגדהוש
07:00-08:00
08:00-09:00
09:00-10:00
10:00-11:00
11:00-12:00
פילאטיס
אורנת סלמה
אולם מירה
07:20-08:10
התעמלות נשים
רינה כהן
אולם עליון
07:20-08:10
08:10-09:00
בונה עצם
יוסי שוורץ
אולם מירה
07:00-08:00
08:00-09:00
09:00-10:00
10:00-11:00
11:00-12:00
פילאטיס
אורנת סלמה
אולם מירה
07:20-08:10
08:10-09:00
בונה עצם
יוסי שוורץ
אולם מירה
07:30-08:20
08:20-09:10
דרך הגב
רינה כהן
אולם עליון
08:00-09:00
קבוצת ריצה
פביאן ברודסקי
בחוץ
08:00-09:00
09:00-10:00
10:00-11:00
מחשבת הגוף
הילה גרודמן
אולם עליון
07:30-08:15
התעמלות במים
לוצינה שמיט בריכה
07:30-08:20
08:20-09:10
דרך הגב
רינה כהן
אולם עליון
07:30-08:15
הסתגלות בריאותית
במים
לוצינה שמיט
בריכה
07:20-08:10
התעמלות נשים
רינה כהן
אולם עליון
08:00-09:00
עיצוב דינאמי- פונקציונאלי
עדי כרמלי
אולם מירה
08:15-09:15
09:15-10:15
10:15-11:15
balance, cardio & strength
איגור נדלקו
אולם ספינינג
08:15-09:15
09:15-10:15
balance, cardio
איגור נדלקו
אולם ספינינג
07:30-08:30
טאי – צ'י
סימה בראודה
אולם מירה
08:15-09:15
09:15-10:15
balance
cardio & strength
איגור נדלקו
אולם ספינינג
08:15-09:15
09:15-10:15
balance, cardio & strength
איגור נדלקו
אולם ספינינג
07:45-08:30
התעמלות במים
יפעת כרמל
בריכה
08:00-09:00
בועז בן דוד
אימון שחיה
בריכה
09:00-10:00
זומבה
עדי כרמלי
אולם מירה
11:00-12:00
פלדנקרייז
אדם שינברג
אולם עליון
08:15-09:15
אימון פונקציונאלי
אראל איזן
אולם ספינינג
08:30-09:15
התעמלות במים
יפעת כרמל
בריכה
08:30-09:30
09:30-10:30
התעמלות בריאותית
ליבנת ליברסקו
אולם עליון
08:15-09:15
אימון פונקציונאלי
יעל בנאי
אולם ספינינג
08:15-09:15
09:15-10:15
10:15-11:15
balance, cardio & strength
איגור נדלקו
אולם ספינינג
10:00-11:00
חיטוב
דפנה ברק
אולם מירה
08:30-10:00
גרמן אבשלומוב
יוגה דשא ליד הבריכה
09:00-10:00
זומבה
עדי כרמלי
אולם מירה
08:30-10:00
יוגה
גרמן אבשלומוב
דשא ליד הבריכה
09:00-10:00
core
עדי כרמלי
אולם מירה
09:15-10:15
ספינינג
אראל איזן
אולם ספינינג
09:15-10:15
ספינינג
יעל בנאי
אולם ספינינג
10:00-11:00
זומבה
עדי כרמלי
אולם מירה
09:30-10:30
ניה
ניצן גנץ
אולם מירה
11:00-12:30
יוגה
ליאורה צור
אולם עליון
10:30-11:30
התעמלות בריאותית
ניצן גנץ
אולם מירה

חוגי ערב

אבגדהוש
16:00-16:50
יסודות הג'ודו
מיכאל נדלקו
אולם עליון
17:00-18:00
משחקי תנועה גילאי 4-6
עדי כרמלי
אולם מירה
16:30-17:15
אופירונ'וק בטטה
גילאי 2-3
אולם עליון
17:00-17:50
בונה עצם
יוסי שוורץ
אולם עליון
17:00-17:50
התעמלות נשים
רינה כהן
אולם עליון
17:00-17:50
בונה עצם
יוסי שוורץ
אולם מירה
17:00-17:50
התעמלות נשים
רינה כהן
אולם עליון
16:45-18:00
ויניאסה יוגה מתחילים
ליאורה צור
אולם עליון
17:00-18:00
זומבה נערות
גילאי 9-14
עדי כרמלי
אולם מירה
17:00-18:00
core
עדי כרמלי
אולם מירה
17:00-18:30
ויניאסה יוגה מתחילים
ליאורה צור
אולם עליון
17:50-18:40
דרך הגב
רינה כהן
אולם עליון
17:15-18:00
אופירונ'וק בטטה
גילאי 3-5
אולם עליון
18:00-19:00
זומבה
עדי כרמלי
אולם מירה
17:50-18:40
דרך הגב
רינה כהן
אולם עליון
18:00-19:00
עיצוב דינאמי
עדי כרמלי
אולם מירה
18:00-19:00
זומבה kids גילאי 6-8
עדי כרמלי
אולם מירה
18:00-19:00
פילאטיס
דפנה ברק
אולם מירה
18:15-19:00
טאי צ'י
סימה
אולם עליון
18:00-19:00
זומבה
עדי כרמלי
אולם מירה
18:30-20:00
ויניאסה יוגה
ליאורה צור
אולם עליון
19:00-20:00
זומבה
עדי כרמלי
אולם מירה
18:30-20:00
ויניאסה יוגה
ליאורה צור
אולם עליון
19:00-20:00
20:00-21:00
עיצוב דינאמי
עדי כרמלי
אולם מירה
19:00-20:00
core
עדי כרמלי
אולם מירה
19:00-20:00
פאיו - פילאטיס, יוגה,
חיזוק וגמישות.
**תנועתיות
דפנה ברק
אולם מירה
19:15-20:15
balance, cardio
איגור נדלקו
אולם ספינינג
19:00-20:00
run&hit
דפנה ברק
אולם כדורסל
19:00-20:00
מתיחות
דפנה ברק
אולם עליון
19:15-20:15
balance, cardio
איגור נדלקו
אולם ספינינג
19:15-20:15
balance, cardio
איגור נדלקו
אולם ספינינג
20:15-21:15
איגור נדלקו
Full body training
אולם עליון
20:00-21:00
ספינינג
יעל בנאי
אולם ספינינג
19:15-20:15
20:15-21:15
balance, cardio
איגור נדלקו
אולם ספינינג
20:15-21:15
איגור נדלקו
Full body training
אולם עליון
20:15-21:15
איגור נדלקו
Full body training
אולם עליון
20:00-21:00
ריצה
פביאן ברודסקי
בחוץ
20:15-21:15
איגור נדלקו
אולם עליון
Full body training